Kokybiški, apšildinti, nerūdijančio plieno pristatomi kaminai

prekyba, montavimas ir priežiūra

Dirbame Vilniaus apskrityje po darbo valandų ir savaitgaliais!

Pristatomi kaminai - saugių ir tvarių namų garantas!

Apšiltintas pristatomas kaminas gali būti nudažytas bet kokios spalvos. Labai lengvai prižiūrimas ir atnaujinamas.

Pristatomi kaminai naudojami pramoniniuose ir komercinės paskirties pastatuose, kai reikalingas didelis kamino aukštis. Gyvenamuosiuose namuose pasirenkami, kai nusprendžiama įsirengti papildomą židinį ar krosnelę.

Pristatomi kaminai susideda iš skirtingo skersmens vamzdžių. Tarp šių vamzdžių yra šiluminės izoliacijos sluoksnis, kuris sulaiko šilumą. Kamino storis priklauso nuo katilo kuro rūšies. Pristatomiems kaminams nereikia specialaus pagrindo, todėl jie lengvai ir greitai montuojami.

Pristatomi kaminai gali būti montuojami prie išorinės sienos arba pastato viduje. Tinka beveik visoms krosnims, atitinkamai parinkus vidinio plieno rūšį – aukštoms ir žemoms temparatūroms, naudojant sausomis ir drėgnomis sąlygomis. Tinka natūralios ir priverstinės traukos sąlygomis.

Pristatomi kaminai suvirinti plazminiu būdu, tai suteikia puikų kaminų sandarumą ir sistemos ilgaamžiškumą. Sistema atspari suodžių užsidegimui ir kondesnato kaupimuisi. Produkcija sertifikuota, turi tarptautinį kokybės ženklinimą – ilgaamžė ir lengvai prižiūrima.

 

Susitarus pristatomą kaminą sumontuosime tą pačią dieną.
  • Pristatomas kaminas bus sumontuotas griežtai pagal priešgaisrinius reikalavimus
  • Kaminas – sertifikuotas bei apšiltintas
  • Apšiltino dūmtraukio tarnavimo laikas priklauso nuo tinkamos priežiūros

Saugusdumas komanda bendradarbiauja su tiekėjais ir gali pasiūlyti pristatomą kaminą gera kaina. Siūlome laiko patikrintus ir išbandytus kaminus. 

Pristatomas kaminas skirtas

kai kamino ilgis virš 3 metrų
kai dūmtraukis dažnai užsikemša
kai iš kamino pučia atbuline trauka
kai židinyje ar krosnyje nėra traukos

Padėsime išsirinkti ir sumontuosime Jūsų pristatomą kaminą!

Pristatomi kaminai pagaminti iš nerūdyjančio plieno padės susikurti ne tik jaukius, bet ir energetiškai efektyvius ir saugius namus. Pastatomi kaminai tinka pramoninėms, komercinėms ir namų reikmėms. Renkantis pristatomą kaminą labai svarbu apgalvoti:

Susisiekime ir “Saugusdumas” specialistai padės išsirinkti ir sumontuos Jūsų pristatomą kaminą. Esant poreikiui pagaminsime ir nestandartinį kaminą. Išmanome puikiai savo darbą ir gaminius.

Atliekame dūmtraukių, ventiliacijos kanalų video patikrą su endoskopine kamera

Mūsų komanda dirba siekiant įvertinti bendrąją vamzdynų, kaminų ar ventiliacijos angų būklę. Pasinaudoję mūsų paslaugomis tiksliai atrasite gedimus.
Mielai padėsime, iškilus poreikiui atnaujinti vamzdyną, kaminą ar ventiliaciją