Kokybiški pristatomi kaminai

prekyba, montavimas ir priežiūra

Dirbame Vilniaus apskrityje po darbo valandų ir savaitgaliais!

Pristatomi kaminai - saugių ir tvarių namų garantas!

Modernus varijantas vietoje mūrinių kaminų. Labai lengvai prižiūrimas ir atnaujinamas. Sveriantis nuo 10 kilogramų.

Pristatomi kaminai naudojami pramoniniuose, komercinės ir gyvenamosios paskirties pastatuose. Modernūs pristatomi kaminai pagaminti iš atsparių visiems poveikiams medžiagų. Sistema sukurta taip, kad norint galima paprastai išardyti, sutvarkyti ir vėl surinkti. Lengvo svorio. 

Pristatomi kaminai susideda iš skirtingo skersmens vamzdžių. Tarp šių vamzdžių yra šiluminės izoliacijos sluoksnis, kuris sulaiko šilumą. Kamino storis priklauso nuo katilo kuro rūšies. Pristatomiems kaminams nereikia specialaus pagrindo, todėl jie lengvai ir greitai montuojami.

Pristatomi kaminai gali būti montuojami prie išorinės sienos arba pastato viduje. Tinka beveik visoms krosnims, atitinkamai parinkus vidinio plieno rūšį – aukštoms ir žemoms temparatūroms, naudojant sausomis ir drėgnomis sąlygomis. Tinka natūralios ir priverstinės traukos sąlygomis.

Pristatomi kaminai suvirinti plazminiu būdu, tai suteikia puikų kaminų sandarumą ir sistemos ilgaamžiškumą. Sistema atspari suodžių užsidegimui ir kondesnato kaupimuisi. Produkcija sertifikuota, turi tarptautinį kokybės ženklinimą – ilgaamžė ir lengvai prižiūrima.

 

Dažniausiai užduodami klausymai

Renkantis pristatomą kaminą svarbiausia atkreipti dėmesį į kamino diametrą, kamino pagaminimo medžiagą, vidinius diametrus, atsparumą gamtos veiksniams, ilgaamžiškumą, gamintoją. Kreipkitės nurodytais kontaktais ir Saugusdumas padės jums išsirinkti pristatomą kaminą, bet ir mielu noru sumontuosime. Galėsite iškart pradėti naudotis naujuoju kaminu.

Užsiemame kaminų montavimu, pardavimu ir kaminų valymu, priežiūra, remontu.

Pristatomi apšiltinti kaminai montuojasi tiek pastato viduje ir išorėje. Pristatomus apšiltintus dūmtraukius galima montuoti prie bet kokios namo sienos (medinės, mūrinės) laikantis priešgaisrinės saugos reikalavimų.

Kamino įdėklai naudojami atnaujinant mūrinius kaminus. Pristatomi kaminai – modernus pasirinkimas norint tūrėti ilgaamžį, lengvai prižiūrimą ir remontuojamą kaminą. 

Iš anksto susitarus pristatomą kaminą baigsime sumontuoti tą pačią dieną arba sekančią.

Kaina susideda iš kamino ilgio, detalių savikainos ir sugaišto laiko įrengiant pristatomą kaminą. Svarbu tinkamai įrengti kaminą pagal priešgaisrinius reikalavimus. Siūlome kokybiškus pristatomus kaminus, kuriuos gauname iš tiesioginių tiekėjų.

  • Pristatomas kaminas bus sumontuotas griežtai pagal priešgaisrinius reikalavimus
  • Kaminas – sertifikuotas tarptautiniu vertinimu ir apšiltintas
  • Apšiltinto dūmtraukio tarnavimo laikas gerokai prailgėja tinkamai prižiūrint

Saugusdumas komanda bendradarbiauja su tiekėjais ir gali pasiūlyti pristatomą kaminą gera kaina. Siūlome laiko patikrintus ir išbandytus kaminus. 

Pristatomas kaminas skirtas

naudoti viduje ir išorėje
pramoniniuose ir privačiuose objektuose
norint pigaus ir ilgaamžio kamino pasirinkimo
kai reikalingas papildomas kaminas
savaiminiui ar priverstiniui degimui
greitam montavimui ir pradėjimui naudotis

Padėsime išsirinkti ir sumontuosime Jūsų pristatomą kaminą!

Pristatomi kaminai pagaminti iš nerūdyjančio plieno padės susikurti ne tik jaukius, bet ir energetiškai efektyvius ir saugius namus. Pastatomi kaminai tinka pramoninėms, komercinėms ir namų reikmėms. Renkantis pristatomą kaminą labai svarbu apgalvoti:

Susisiekite su “Saugusdumas” specialistais, kurie padės išsirinkti ir sumontuos Jūsų pristatomą kaminą. Esant poreikiui pagaminsime ir nestandartinį kaminą. Išmanome puikiai savo darbą ir gaminius.

Atliekame dūmtraukių, ventiliacijos kanalų video patikrą su endoskopine kamera

Mūsų komanda dirba siekiant įvertinti bendrąją vamzdynų, kaminų ar ventiliacijos angų būklę. Pasinaudoję mūsų paslaugomis tiksliai atrasite gedimus.
Mielai padėsime, iškilus poreikiui atnaujinti vamzdyną, kaminą ar ventiliaciją